Wróć do poprzedniej strony...

Strona główna


UROCZYSTE WRĘCZENIE NAGRÓD sezon 2019 r. ODDZIAŁ GŁOGÓW

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 11.01.2020

W zakładce Galeria dodano zdjęcia 


Zebranie Sekcja Głogów

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 07.01.2020

W dniu 25.01.2020r. o godzinie 15.00, odbędzie się zebranie członków Sekcji Głogów.

Obecność obowiązkowa.

Prezes Sekcji Głogów


Zebranie Sekcja Grębocice

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 30.12.2019

Zarząd Sekcji Grębocice zawiadamia, że w dniu 19,01,2020 r. o godzinie 11,00 w C.A.S. odbędzie się Zebranie Sprawozdawcze Sekcji Grębocice.

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA !!!  


Wyniki Hodowców Oddziału Głogów za 2019 r.

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 08.11.2019

Wyniki z nr. obrączek w zaklodce wyniki sezonów

Wyniki Stare 2019 r.

Wyniki Młode 2019 r.

Zespoły Lotników  stare

Zespoły Lotników młode


Loty gołębi młodych

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 20.08.2019

Lot 1 – Vetschau

Lot 2 – Luckau Ost

Lot 3 – Beelitz

Lot 4 – Beelitz


Wyniki Oddziału w Kategoriach oraz Lotniki w Kategoriach

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 16.08.2019

Kategoria A    Lotnik Kategoria A 
Mistrz Zgud Robert   1 lotnik  Zgud Robert PL-0206-17-10344
I V-ce Mistrz  Kałużny Daniel    2 lotnik Zgud Robert PL-0206-17-10255
II V-ce Mistrz  Gawlik Edward i Łukasz    3 lotnik Zgud Robert PL-0206-16-2609
1 przodownik Klimczak Tadeusz    4 lotnik Zgud Robert PL-0206-16-2610
2 przodownik Barylik Bogdan    5 lotnik  Kałużny Daniel  PL-0206-17-12354
3 przodownik Kozłowski Andrzej    6 lotnik  Zgud Robert PL-0206-17-10578
4 przodownik Augustyniak Mieczysław    7 lotnik  Zgud Robert PL-0206-17-10446
5 przodownik Dutkiewicz Wincenty    8 lotnik  Zgud Robert PL-0206-17-10395
6 przodownik Nowak Bogusław    9 lotnik Zgud Robert PL-0206-16-2573
7 przodownik Bęben Jan    10 lotnik  Zgud Robert PL-0206-16-2562
8 przodownik Mikołajek Andrzej    11 lotnik  Zgud Robert PL-0206-16-2428
9 przodownik Szymański Bogdan i Jakub         
10 przodownik  Grzegorek Tomasz         
           
           
Kategoria B   Lotnik Kategoria B
Mistrz Zgud Robert    1 lotnik  Zgud Robert  PL-0206-17-10538
I V-ce Mistrz  Kiel Stanisław    2 lotnik Zgud Robert  PL-0206-17-10135
II V-ce Mistrz  Zgud Sylwia    3 lotnik Kałużny Daniel  PL-0190-17-8060
1 przodownik Kałużny Daniel    4 lotnik Zgud Sylwia  PL-0206-18-159
2 przodownik Gawlik Edward i Łukasz    5 lotnik  Zgud Robert  PL-0206-16-2428
3 przodownik Kałużna Urszula    6 lotnik  Zgud Robert  PL-0206-16-2513
4 przodownik Szymański Bogdan i Jakub    7 lotnik  Zgud Robert  PL-0206-16-2545 
5 przodownik Mikołajek Andrzej    8 lotnik  Zgud Robert  PL-0206-17-10578
6 przodownik Dutkiewicz Wincenty    9 lotnik Kiel Stanisław  PL-0206-18-8929
7 przodownik Nowak Bogusław    10 lotnik  Kałużny Daniel  PL-0265-17-4007
8 przodownik Klimczak Tadeusz         
9 przodownik Grzegorek Tomasz         
10 przodownik  Kozłowski Andrzej         
11 Przodownik Bęben Jan         
           
           
Kategoria C   Lotnik Kategoria C
Mistrz Zgud Robert    1 lotnik  Klimczak Tadeusz  PL-0206-16-6050
I V-ce Mistrz  Kałużny Daniel   2 lotnik Zgud Robert  PL-0206-16-2457
II V-ce Mistrz  Bęben Jan    3 lotnik Zgud Robert  PL-0206-17-10328 
1 przodownik Dutkiewicz Wincenty    4 lotnik Zgud Robert  PL-0206-17-10255
2 przodownik Nowak Bogusław    5 lotnik  Zgud Robert  PL-0206-16-2409
3 przodownik Gawlik Edward i Łukasz    6 lotnik  Zgud Robert  PL-0206-16-2573 
4 przodownik Szymański Bogdan i Jakub         
5 przodownik Kozłowski Andrzej         
6 przodownik Mikołajek Andrzej         
           
           
Kategoria D   Lotnik Kategoria D
Mistrz Zgud Robert    1 lotnik  Zgud Robert  PL-0206-17-10255
I V-ce Mistrz  Kałuzny Daniel    2 lotnik Zgud Robert  PL-0206-16-2428
II V-ce Mistrz  Gawlik Edward i Łukasz    3 lotnik Zgud Robert  PL-0206-17-10328 
1 przodownik Dutkiewicz Wincenty    4 lotnik Kałużny Daniel PL-0265-17-4007
2 przodownik Nowak Bogusław    5 lotnik  Kałużny Daniel PL-08762-17-145 
3 przodownik Kozłowski Andrzej         
4 przodownik Szymański Bogdan i Jakub         
5 przodownik Mikołajek Andrzej         
6 przodownik Bęben Jan         
7 przodownik Grzegorek Tomasz        
           
           
Kategoria M   Lotnik Kategoria M
Mistrz Trzciński Sławomir    1 lotnik  Szymański Bogdan i Jakub  PL-0206-17-2551
I V-ce Mistrz  Szymański Bogdan i Jakub    2 lotnik Nowak Bogusław  PL-0206-15-8077
II V-ce Mistrz  Kozłowski Andrzej    3 lotnik Mikołajek Andrzej  PL-0206-16-951
1 przodownik Mikołajek Andrzej    4 lotnik Grzegorek Tomasz  PL-0206-17-4619
2 przodownik Zgud Robert         
3 przodownik Grzegorek Tomasz         

Listy konkursowe

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 12.05.2019

Lot 1 – Vetschau

Lot 2 – Luckau–Ost

Lot 3 – Beelitz

Lot 4 – Helmstedt

Lot 5 – Oelde

Lot 6 – Helmstedt

Lot 7 – Oelde

Lot 8 – Oelde

Lot 9 – Helmstedt

Lot 10 – Hank

Lot 11 – Helmstedt

Lot 12 – Hank

Lot 13 – Oelde


OBOWIĄZUJĄCE MISTRZOSTWA ODDZIAŁU GŁOGÓW

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 27.04.2019

  1. Mistrzostowo tradycyjne z “50” i z “Całości”,

  2. Kategoria A, B, C, D, M z “50”,

  3. GMP z “50”

  4. Super Mistrz – loty młode i dorosłe oraz wszystkie kategorie 

  5. Krótki, średni, daleki dystans

  6. Mistrzostwo gołębi rocznych z całości spisu 3 gołębie po 5 konkursów – coef. 

  7. Mistrzostwo GMP z 10/5

  8. ​Zespół lotników z “50” – ​5 gołębi z największą ilością konkursów

  9. Lotniki w kategoriach A, B, C, D, M  z “50” oraz dorosłe samce, samice, roczne i lotnik ogólny,

  10. Mistrzostwo gołębi młodych z całośc, typowane 15/8, oraz olimpijskie.

  11. Zespół lotników młodych – 5 gołębi z największą ilością konkursów z całości spisu – coef. 

  12. Lotnik gołębi młodych – ​coef  


Obowiązujące Mistrzostwa Okręgu Zielona Góra i Regionu VI

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 27.04.2019

REGION VI:

  1. Kategorie A, B, C, D, M – typowane ze spisu 50 szt. – coef.
  2. Kategoria GMP – typowane 10/5 ze spisu 50szt. – punkty 
  3. Intermistrzostwo – typowane 5/3 ze spisu 50szt. – punkty 
  4. Mistrzostwo gołębi młodych – typowane 15/8 z całości spisu – punkty
  5. Lotniki w kategoriach A, B, C, D, M z całości spisu. 

OKRĘG ZIELONA GÓRA:

  1. Kategorie A, B, C, D, M – typowane ze spisu 50 szt. – coef.
  2. Kategoria GMP – typowane 10/5 ze spisu 50 szt. – punkty 
  3. Intermistrzostwo – typowane 5/3 ze spisu 50 szt. – punkty 
  4. Mistrzostwo gołębi młodych – typowane 15/8 z całości spisu – punkty
  5. Lotniki w kategoriach A, B, C, D, M z całości spisu.
  6. Super Mistrz Okręgu – suma punktów gołębi dorosłych i młodych z GMP typowane 10/5 i 15/8 – obowiązujący spis jak do Mistrzostwa Polski
  7. Mistrzostwo gołębi rocznych – 5 gołębi z lotów do 600km z całości spisu – coef.
  8. Lotnik Okręgu – Samiec – z całości spisu – coef.
  9. Lotnik Okręgu – Samica – z całości spisu – coef.
  10. Lotnik Okręgu Roczny – loty do 600km – z całości spisu – coef.
  11. Zespół lotników 6 gołębi – z całości spisu – coef. 

PODZIAŁ KLATEK

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 10.04.2019

SEKCJA GRĘBOCICE – 40 klatek 

SEKCJA PAULINÓW – 25 klatek

SEKCJA SERBY – 23 klatki 


Powyżej wyświetlono wszystkie dostępne wpisy.

>> pokaż pięć ostatnich wpisów + wpisy z ostatnich 31 dni <<